Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna
Edokumenty Statystyki graficzne

Dzień Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia

Wyróżnienie dla Powiatowego Urzędu Pracy w Świdwinie

W dniu 24 stycznia 2018 r. w Warszawie odbyło się spotkanie z okazji przypadającego 27 stycznia Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudnienia.


Podczas uroczystości przedstawicielom powiatowych urzędów pracy wręczono okolicznościowe statuetki, dyplomy i wyróżnienia.


Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie otrzymał wyróżnienie za uzyskanie w 2017 roku efektywnych i skutecznych działań wobec osób bezrobotnych.


Wyróżnienie zostało wręczone przez Panią Minister Elżbietę Rafalską oraz Sekretarza Stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Pana Stanisława Szweda na ręce Pani Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Świdwinie - Elżbiety Lewandowskiej. 

 

 

 

 

 Zdjęcia

 

 

 

 

  

 

  

 

  

 

  

Aktualność dodana przez: Admin (2018-01-29 10:16:25) , zredagowana przez: Admin (2018-01-29 10:57:34)
Data wydarzenia : 2018-01-29
Data publikacji : 2018-01-29

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/wydarzenie/257/dzien-pracownika-publicznych-slu%C5%BCb-zatrudnienia