Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna
Edokumenty Statystyki graficzne

Seminarium organizowane przez Ministerstwo Rozwoju

Informacja dla podmiotów zainteresowanych uczestnictwem w seminarium informacyjnym organizowanym przez Ministerstwo Rozwoju.
30 listopada 2017 r. w siedzibie Ministerstwa Rozwoju będzie miała miejsce sesja plenarna odnośnie rozpoczęcia III naboru projektów w priorytetach 1-3 transnarodowego programu Interreg Region Morza Bałtyckiego.
Podczas sesji planarnej omówione zostaną zasady udziału w projektach i zakres tematyczny naboru. W trakcie seminarium zostanie stworzona okazja do indywidualnego omówienia pomysłu na projekt w Polsce, bez konieczności podróżowania do siedziby sekretariatu w Rostocku.
Warunki skorzystania z konsultacji pomysłu na projekt, program spotkania oraz możliwość rejestracji on- line zawiera strona:
http://www.ewt.gov.pl/…/krajowe-seminarium-informacyjne-na…/

Aktualność dodana przez: Karolina Owczarek (2017-10-25 12:40:01) , zredagowana przez: Karolina Owczarek (2017-10-25 12:41:27)
Data wydarzenia : 2017-10-25
Data publikacji : 2017-10-25

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/wydarzenie/245/seminarium-organizowane-przez-ministerstwo-rozwoju