Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna
Edokumenty Statystyki graficzne

Praca w Holandii

Agencją pośrednictwa pracy (KRAZ6669) z wieloletnim doświadczeniem w rekrutacji obywateli polskich szuka chetnych do pracy na potrzeby pracodawców zagranicznych.


Staramy się docierać do jak największej liczby potencjalnych klientów. Osoby, które pozytywnie przechodzą rekrutacje i udaje im się wyjechać do Holandii wykonują różne, proste prace produkcyjne. Zakres oferowanych przez naszą agencję prac obejmuje przede wszystkim: pielęgnację, sortowanie, pakowanie oraz zbiór warzyw i kwiatów. W przeważającej większości oferty nie  wymagają od kandydatów wysokich kwalifikacji i znajomości języków obcych. Nowo przyjęte osoby są wdrażane na swoje stanowisko pracy przez nasz polskojęzyczny personel, który zajmuje się również bieżącą obsługą fiskalno-administracyjną zatrudnionych. 

 

 

Z wyrazami szacunku,

VPU Polska.

Aktualność dodana przez: Admin (2017-05-12 08:08:23) , zredagowana przez: Admin (2017-05-12 08:11:43)
Data wydarzenia : 2017-05-12
Data publikacji : 2017-05-12

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/wydarzenie/226/praca-w-holandii