Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna
Edokumenty Statystyki graficzne

Dni Otwarte Funduszy Europejskich

Szanowni Państwo,

 

zapraszamy do udziału w IV edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich, która odbędzie się w terminie: 18-21 maja 2017 r. Jest to akcja skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów (projektodawców oraz uczestników projektów)Funduszy Europejskich, którzy raz w roku udostępniają społeczeństwu efekty swoich przedsięwzięć.

Dni Otwarte to akcja popularna i o dużym zasięgu. III edycja skupiła  prawie 1000 wydarzeń, które łącznie odwiedziło około 220 tysięcy uczestników. Warto dodać, że Dni Otwarte zwyciężyły w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Doceniono naszą inicjatywę za skalę, efekty i szeroki zasięg medialny. Beneficjenci zgłaszający swoje projekty do DOFE cenią akcję przede wszystkim za możliwość wypromowania usług i produktów powstałych w ramach unijnych projektów.

Do udziału w akcji można zgłosić projekt realizowany zarówno w poprzedniej perspektywie finansowej jak i obecnej. Mogą to być, m.in. projekty dotyczące otwierania działalności gospodarczych przy pomocy środków unijnych.

Szczególnie cenne byłoby również dotarcie przez Państwa do uczestników tych projektów, którzy nadal prowadzą swoje firmy z informacją o inicjatywie DOFE i zachęcenie do uczestnictwa w akcji. Dobrą inicjatywą byłoby również pozyskanie do udziału w wydarzeniu przedsiębiorców, którzy dzięki środkom unijnym utworzyli dodatkowe miejsca pracy.

Dzień Otwarty nie musi być wielką, spektakularną imprezą. Może być to udostępnienie ze zniżką lub za darmo codziennej oferty lub organizacja dodatkowego wydarzenia. To co wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji to wydarzenia w miejscach niekoniecznie związanych z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych, a nawet oczyszczalni ścieków  również przyciąga wielu uczestników.

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w tym roku w ramach Dni Otwartych, zostaną przedstawione na stronie: www.dniotwarte.eu. Do udziału w Państwa wydarzeniach zachęcać będzie kampania promocyjna w ogólnopolskich i regionalnych mediach oraz dystrybuowane przez organizatorów materiały promocyjne. Najciekawsze wydarzenia i projekty mają szansę na dedykowane audycje. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych.

Koordynatorem Dni Otwartych jest Ministerstwo Rozwoju przy wsparciu Wojewódzkiego Urzędu Pracy  w Szczecinie i zaangażowaniu większości instytucji zajmujących się Funduszami Europejskimi w Polsce. Aby zgłosić udział w akcji, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie akcji: www.dniotwarte.eu. Strona internetowa będzie uruchomiona w marcu 2017 r. 
Zachęcamy do dołączenia do Dni Otwartych oraz do rozesłania informacji do uczestników Państwa projektów.

W przypadku pytań i wątpliwości, prosimy o kontakt z Biurem Informacji i Promocji Europejskiego Funduszu Społecznego , tel. (91) 4 256 163, mail: efs@wup.pl

 

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do udziału!

 

W załączniku ulotka informacyjna.

 

"Informacje podane przez Biuro Informacji i Promocji EFS nie mogą stanowić podstawy do formułowania roszczeń"

 

Paweł Kędzior

Inspektor wojewódzki

Wydział Zarządzania EFS

 

Biuro Informacji i Promocji EFS

Czynne w godzinach od 9:00 do 15:00

 

Wojewódzki Urząd Pracy

ul. A. Mickiewicza 41

70-383 Szczecin

tel. 91 42 56 163

e-mail: efs@wup.pl

Aktualność dodana przez: Admin (2017-03-03 12:45:56) , zredagowana przez: Admin (2017-03-03 12:47:32)
Data wydarzenia : 2017-03-03
Data publikacji : 2017-03-03

Pliki do pobrania

Typ Nazwa pliku Dodano Rozmiar
Dokument PDF Ulotka informacyjna 2017-03-03 2.41MB POBIERZ

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/wydarzenie/222/dni-otwarte-funduszy-europejskich