Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla bezrobotnych i poszukujących pracy » Zwrot kosztów przejazdu zmiejsca zamieszkania i powrotu do miejsca zatrudnienia
Edokumenty Statystyki graficzne

Zwrot kosztów przejazdu zmiejsca zamieszkania i powrotu do miejsca zatrudnienia

 

Z Funduszu Pracy przez okres do 12 miesięcy może być sfinansowany zwrot kosztów przejazdu z miejsca zamieszkania i powrotu, do miejsca odbywania stażu, przygotowania zawodowego dorosłych, szkolenia,  odbywania zajęć z zakresu poradnictwa zawodowego lub warsztatów z zakresu pomocy w aktywnym poszukiwaniu pracy, na wniosek osoby bezrobotnej.

 

 

Zwrot kosztów przejazdu przysługuje w przypadku, gdy osoba bezrobotna na podstawie skierowania powiatowego urzędu pracy:

  1. podjęła staż, przygotowanie  zawodowe dorosłych;
  2. podjęła  szkolenie, odbywa zajęcia z zakresu poradnictwa zawodowego lub zajęcia z  zakresu pomocy w aktywnym poszukiwaniu pracy.

 

Zwrot poniesionych kosztów przejazdu dokonywany będzie do wysokości kosztów przejazdu najtańszym, dogodnym środkiem transportu, obsługiwanym przez przewoźnika wykonującego usługi w zakresie komunikacji publicznej, na danej trasie.

 

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 08:53:22)
Zredagowana przez: Admin (2014-07-21 11:14:09)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/strona/zwrot-kosztow-przejazdu-zmiejsca-zamieszkania-i-powrotu-do-miejsca-zatrudnienia/83