Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Rezerwa Ministra 2017 r. » Program wspierania tworzenia i przystępowania przez bezrobotnych do spółdzielni socjalnych-Rezerwa Ministra 2017 r.
Edokumenty Statystyki graficzne

Program wspierania tworzenia i przystępowania przez bezrobotnych do spółdzielni socjalnych-Rezerwa Ministra 2017 r.

 PROGRAM WSPIERANIA TWORZENIA I PRZYSTEPOWANIA PRZEZ BEZROBOTNYCH DO SPÓŁDZIELNI SOCJALNYCH

- Rezerwa Ministra 2017 r.

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie pozyskał środki finansowe na realizację Programu na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej programu wspierania tworzenia i przystępowania przez bezrobotnych do spółdzielni socjalnych. Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Funduszu Pracy z rezerwy Ministra Pracy Rodziny i Polityki Społecznej. Kwota przyznanych środków wynosi 219,5 tys. zł.

 

Okres realizacji programu od 01.04.2017 r. do 30.04.2018 r.

 

 

Formy aktywizacji i planowana ilość osób:

  • Szkolenia - 10 osób
  • Refundacja składek na ubezpieczenie społeczne - 10 osób
  • Jednorazowe środki na założenie spółdzielni socjalnej - 10 osób

 

 

 

 

Strona dodana przez: Admin (2017-05-05 13:02:24)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/strona/program-wspierania-tworzenia-i-przystepowania-przez-bezrobotnych-do-spoldzielni-socjalnych-rezerwa-ministra-2017-r-/331