Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Rezerwa Ministra 2015 r. » Program na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych do 25 roku życia - Rezerwa Ministra 2015 r.
Edokumenty Statystyki graficzne

Program na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych do 25 roku życia - Rezerwa Ministra 2015 r.

PROGRAM NA RZECZ PROMOCJI ZATRUDNIENIA, ŁAGODZENIA SKUTKÓW BEZROBOCIA I AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ OSÓB BEZROBOTNYCH DO 25 ROKU ŻYCIA - Rezerwa Ministra 2015 r.

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie pozyskał środki finansowe na realizację Programu na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych do 25 roku życia. Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Funduszu Pracy z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Kwota przyznanych środków wynosi 166,9 tys. zł.

Okres realizacji programu od 01.02.2015 r. do 29.02.2016 r. (w 2016 roku koszty zostaną pokryte ze środków przyznanych urzędowi pracy w ramach algorytmu na 2016 rok).

Formy aktywizacji i planowana ilość osób:

  • Bony szkoleniowe - 5 osób
  • Bony stażowe  - 5 osób
  • Bony zatrudnieniowe - 5 osób
  • Bony na zasiedlenie  - 5 osób
  • Jednorazowe środki na podjecie działalności gospodarczej - 1 osoba
Strona dodana przez: Admin (2015-04-23 14:16:14)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/strona/program-na-rzecz-promocji-zatrudnienia-lagodzenia-skutkow-bezrobocia-i-aktywizacji-zawodowej-osob-bezrobotnych-do-25-roku-%C5%BCycia-rezerwa-ministra-2015-r-/285