Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Rezerwa Ministra 2016 r. » Program aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych tworzących i przystępujących do istniejących spółdzielni socjalnych-Rezerwa Ministra 2016r.
Edokumenty Statystyki graficzne

Program aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych tworzących i przystępujących do istniejących spółdzielni socjalnych-Rezerwa Ministra 2016r.

PROGRAM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ OSÓB BEZROBOTNYCH TWORZĄCYCH I PRZYSTĘPUJĄCYCH DO ISTNIEJĄCYCH SPÓŁDZIELNI SOCJALNYCH - Rezerwa Ministra 2016 r.

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie pozyskał środki finansowe na realizację Programu na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych tworzących i przystępujących do istniejących spółdzielni socjalnych. Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Funduszu Pracy z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Kwota przyznanych środków wynosi 142,8 tys. zł.

 

Okres realizacji programu od 01.05.2016 r. do 30.04.2017 r.  

 

Formy aktywizacji i planowana ilość osób:

  • Jednorazowe środki na założenie spółdzielni socjalnej - 6 osób
  • Refundacja składek na ubezpieczenia społeczne - 12 osób
Strona dodana przez: Admin (2016-04-25 14:03:24)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/strona/program-aktywizacji-zawodowej-osob-bezrobotnych-tworzacych-i-przystepujacych-do-istniejacych-spoldzielni-socjalnych-rezerwa-ministra-2016r-/306