Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Rezerwa Ministra 2015 r. » Program aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych, będących w szczecgólnej sytuacji na rynku pracy określonych w art. 49 ustawy- Rezerwa Ministra 2015 r.
Edokumenty Statystyki graficzne

Program aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych, będących w szczecgólnej sytuacji na rynku pracy określonych w art. 49 ustawy- Rezerwa Ministra 2015 r.

PROGRAM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ OSÓB BEZROBOTNYCH, BĘDĄCYCH W SZCZEGÓLNEJ SYTUACJI NA RYNKU PRACY OKREŚLONYCH W ART.49  USTAWY - Rezerwa Ministra 2015 r.

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie pozyskał środki finansowe na realizację Programu na rzecz promocji zatrudnienia, łagodzenia skutków bezrobocia i aktywizacji zawodowej osób bezrobotnych, będących w szczególnej sytuacji na rynku pracy określonych w art. 49 Ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy. Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Funduszu Pracy z rezerwy Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Kwota przyznanych środków wynosi 152,3 tys. zł.

 

Okres realizacji programu od 01.05.2015 r. do 31.12.2015 r.

 

Formy aktywizacji i planowana ilość osób:

  • Prace interwencyjne - 14 osób
  • Refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy - 5 osób
Strona dodana przez: Admin (2015-05-04 14:02:40)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/strona/program-aktywizacji-zawodowej-osob-bezrobotnych-bedacych-w-szczecgolnej-sytuacji-na-rynku-pracy-okreslonych-w-art-49-ustawy-rezerwa-ministra-2015-r-/289