Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Rezerwa Ministra 2018 r. » Program aktywizacji zawodowej bezrobotnych powracających z pracy z zagranicy - Rezerwa Ministra 2018 r.
Edokumenty Statystyki graficzne

Program aktywizacji zawodowej bezrobotnych powracających z pracy z zagranicy - Rezerwa Ministra 2018 r.

PROGRAM AKTYWIZACJI ZAWODOWEJ BEZROBOTNYCH POWRACAJĄCYCH Z PRACY Z ZAGRANICY - Rezerwa Ministra 2018 r.

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie pozyskał środki finansowe na realizację Programu aktywizacji zawodowej bezrobotnych powracających z pracy z zagranicy. Przedsięwzięcie jest finansowane ze środków Funduszu Pracy z rezerwy Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Kwota przyznanych środków wynosi 619,0 tys. zł.

 

Okres realizacji programu od 03.04.2018r. do 02.04.2020r.

 

Formy aktywizacji i planowana ilość osób:

  • Prace interwencyjne - 30 osób
  • Roboty publiczne - 15 osób
  • Refundacja kosztów wyposażenia/doposażenia stanowiska pracy - 13 osób
Strona dodana przez: Admin (2018-06-15 14:24:48)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/strona/program-aktywizacji-zawodowej-bezrobotnych-powracajacych-z-pracy-z-zagranicy-rezerwa-ministra-2018-r-/354