Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » Komunikacja w języku migowym
Edokumenty Statystyki graficzne

Komunikacja w języku migowym

W związku z wejściem w życie 1 kwietnia 2012r. ustawy o języku migowym i innych środkach komunikowania się osoby doświadczające trwale lub okresowo trudności w komunikowaniu się mogą kontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Świdwinie za pośrednictwem:

  • poczty elektronicznej – szsi@praca.gov.pl;
  • fax nr    94 365 40 40
  • oraz osobiście w pokoju nr 30 na parterze Centrum Aktywizacji Zawodowej przy Powiatowym Urzędzie Pracy  lub pokoju nr 3 na II piętrze Powiatowego Urzędu Pracy w Świdwinie.

 

Proste sprawy urzędowe załatwiane są bezpośrednio przez pracowników urzędu, posługujących się językiem migowym. Załatwianie takiej sprawy przez osobę uprawnioną nie wymaga wcześniejszego zgłoszenia.

 

W sprawach szczególnie skomplikowanych osoba uprawniona powinna zgłosić chęć skorzystania z pomocy tłumacza co najmniej na 3 dni robocze przed tym zdarzeniem, z wyłączeniem sytuacji nagłych.

 

Usługa jest bezpłatna dla osoby uprawnionej będącej osobą niepełnosprawną w rozumieniu ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych.

Strona dodana przez: Admin (2013-02-08 10:03:03)
Zredagowana przez: Admin (2018-01-31 08:13:00)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/strona/komunikacja-w-jezyku-migowym/203