Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna » Dla pracodawców i przedsiębiorców » Jednorazowa refundacja kosztów z tytułu opłaconych składek na ubezpieczenie społeczne
Edokumenty Statystyki graficzne

Jednorazowa refundacja kosztów z tytułu opłaconych składek na ubezpieczenie społeczne

Jednorazowe refundowanie poniesionych kosztów z tytułu opłaconych składek na ubezpieczenia społeczne

 

Refundacja poniesionych kosztów z tytułu opłaconych składek na ubezpieczenia społeczne- oznacza to jednorazową refundację w związku z zatrudnieniem skierowanych bezrobotnych na podstawie umowy zawartej pomiędzy Starostą a Pracodawcą, która zostaje zawarta po złożeniu wniosku przez Pracodawcę.

 

 

Refundacja może nastąpić, w przypadku gdy:

 

  1. pracodawca zatrudniał skierowanego bezrobotnego w pełnym wymiarze czasu pracy przez okres co najmniej 12 miesięcy oraz po upływie 12 miesięcy zatrudnienia skierowany bezrobotny jest nadal zatrudniony.

 

Kwota refundowanych składek, nie może przekroczyć 300 proc. wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę obowiązującego w dniu spełnienia w/w warunków.

 

 

 

W razie pytań prosimy o kontakt:

 

Beata Wójcik specjalista ds.programów  tel. 9436557-35

 

Strona dodana przez: Agencja Interaktywna Hulio (2012-09-11 09:11:31)
Zredagowana przez: Beata Wójcik (2018-07-04 08:43:57)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/strona/jednorazowa-refundacja-kosztow-z-tytulu-oplaconych-skladek-na-ubezpieczenie-spoleczne/119