Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » CAZ
Edokumenty Statystyki graficzne

CAZ

CAZ

 

 

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie, zgodnie z art.9 b ust.1 znowelizowanej ustawy z dnia 20 kwietnia 2004 roku o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy, z początkiem 2010 roku wyodrębnił w swojej strukturze organizacyjnej Centrum Aktywizacji Zawodowej.

 

 

 

W ramach CAZ powstały działy:

  1. Dział Usług Rynku Pracy
  2. Dział Instrumentów Rynku Pracy
  3. Zespół do spraw Programów, Projektów i Promocji

W zakresie działań Usług  Rynku Pracy realizowane są przede wszystkim : pośrednictwo pracy, poradnictwo zawodowe i informacja zawodowa, szkolenia.

W ramach Instrumentów Rynku Pracy: staże, prace interwencyjne, roboty publiczne, refundacje kosztów doposażenia i wyposażenia stanowiska pracy, prace społecznie użyteczne, udzielanie jednorazowych środków na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

 

Strona dodana przez: Admin (2012-11-16 10:02:52)
Zredagowana przez: Joanna Stępniak (2015-05-05 11:21:17)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/strona/caz/193