Książka telefoniczna E-Zapytanie Klawisze dostępu Facebook
Jesteś tutaj: Strona główna » Urząd Pracy » "Nowa szansa – praca dostępna dla każdego" - 2013 rok
Edokumenty Statystyki graficzne

"Nowa szansa – praca dostępna dla każdego" - 2013 rok

Powiatowy Urząd Pracy w Świdwinie informuje, iż w 2013 roku będzie kontynuować realizację projektu systemowego „Nowa szansa – praca dostępna dla każdego” w ramach Priorytetu VI: Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.1: Poprawa dostępu do zatrudnienia oraz wspieranie aktywności zawodowej w regionie, Poddziałanie 6.1.3: Poprawa zdolności do zatrudnienia oraz podnoszenie poziomu aktywności zawodowej osób bezrobotnych, Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

Projekt współfinansowany będzie ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Projekt skierowany będzie do osób bezrobotnych figurujących w ewidencji tutejszego Urzędu Pracy, które w trakcie realizacji tego projektu w latach 2010 - 2012 nie były jego uczestnikami. W szczególności do osób bezrobotnych do 30 roku życia i powyżej 50 roku życia oraz bezrobotnych osób niepełnosprawnych. W ramach projektu wszyscy uczestnicy zostaną objęci Indywidualnym Planem Działania.

 

Formy aktywizacji i planowana ilość osób:

1) Staże - 200 osób.

2) Dofinansowanie na podjęcie własnej działalności gospodarczej dla 76 osób.

 

UWAGA

Prowadzimy nabór wniosków na organizowanie staży i o przyznanie dofinansowania na podjęcie działalności gospodarczej. Wnioski stażowe pracodawców gwarantujących zatrudnienie po zakończeniu stażu będą rozpatrywane priorytetowo, gdyż realizacja projektu wymaga osiągnięcia wysokiego wskaźnika efektywności zatrudnienia.

 

                                                 Zapraszamy do współpracy

 

Krystyna Michalska

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

w Świdwinie

Strona dodana przez: Admin (2012-12-27 14:43:14)
Zredagowana przez: Admin (2012-12-27 14:44:21)

Fotokod (QR Code) - zapisz adres strony w komórce

QR CODE Jeśli posiadasz w swoim telefonie aplikację odczytującą Fotokody (kody QR), możesz z łatwością zapisać adres do tej strony. Wystarczy uruchomić aplikację i nakierować aparat na ten kod, a adres strony zostanie wyświetlony w telefonie. Dzięki temu możesz błyskawicznie przesłać link znajomym przez wiadomość SMS, lub zapisać go w telefonie i odwiedzić ją później.

Adres: http://pupswidwin.pl/strona/-nowa-szansa-%E2%80%93-praca-dostepna-dla-ka%C5%BCdego-2013-rok/198